IDM icon
Internet Download Manager
Iran's Official Representative

 

نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر

صفحه نخست  دانلود  خرید آی دی ام  درباره ما - تماس با ما
  
   صفحه نخست 
  
  خبرهای جدید

  اینترنت دانلود منیجر چیست؟

  Awards

 
سوالات متداول (FAQ)

  راهنمای فعال سازی برنامه
 
   دانلود 
 
  دانلود IDM

 
دانلود فارسی ساز برنامه

  دانلود فایل راهنما (Help)

  راهنمای نصب IDM
 
   خرید سریال IDM 
 
  خرید آنلاین

  پیگیری خرید آنلاین


 
  واریز به حساب

  فرم پرداخت

 
  چرا باید برنامه را خرید؟

  راهنمای خرید

  بازیابی سریال
 
   درباره ما 
 
  تماس با ما

  نقشه سایت

LiveZilla Live Help
 
 
   
درباره ما
 
این سایت لایسنس اصلی اینترنت دانلود منیجر ارائه و همچنین پشتیانی کاربران خود را به عهده دارد.

این وبسایت با هدف در دسترس قرار دادن پشتیبانی آنلاین و همچنین فروش نسخه های قانونی افتتاح شده است و تنها وبسایت مرجع فارسی زبان در این زمینه است. کاربران گرامی دقت فرمایند که نسخه های اصلی و اوریجینال این نرم افزار فقط و فقط از طریق سایت ما www.downloadmanager.ir ارائه میشود و از خرید نسخه های معیوب و ناقص از فروشندگان غیر رسمی خودداری فرمایند. در غیر اینصورت مسئولان این سایت هیچ گونه مسئولیتی اعم از پشتیبانی و پیگیری مشکلات احتمالی نسخ تقلبی و کرک شده، و یا نسخه هایی که از طرق دیگر غیر از این سایت تهیه کرده اند به عهده نمیگیرند. هر نسخه ای که از ما خریداری میفرمایید دارای شماره پرونده مخصوص به خود میباشد که شامل اطلاعات فروش و مشتری است. این اطلاعات صرفا جهت پیگیری مشکلاتی که در آینده توسط مشتری مطرح میشوند نگهداری میشود و در اختیار غیر قرار نمیگیرند.

لطفا از کلید رجیستر (Register Key) که در اختیار شما قرار میگیرد به خوبی حفاظت کنید (از قرار دادن در محیطهایی که احتمال کپی کردن مانند کافی نت ها وجود دارد و یا از نوشتن آن روی کاغذ جدا خودداری کنید). سرورهای این نرم افزار به صورت ممتد کلیدها را در سرتاسر جهان بررسی میکند و به محض اینکه متوجه شود یک نسخه توسط دو کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد، آن را برای همیشه غیر فعال میکند. هرچند که ما با هدف پشتیبانی و ساپورت کاربران ایرانی، مسائل مربوط به اینگونه موارد را مورد پیگیری قرار میدهیم، اگر قسمت فروش سایت اصلی این برنامه (www.internetdownloadmanager.com) کلید جدیدی ارائه نکند، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود. فعال کردن این برنامه  یکبار خرید برای همیشه است پس لطفا از کد فعال سازی خود به خوبی حفاظت کنید.

امیدواریم که با راه اندازی این سایت، مشکلات کاربران گرمی ایرانی برای استفاده از این نرم افزار قدرتمند برطرف شود و از کارکرد ما رضایت داشته باشند. لطفا در صورتی که سوال، پیشنهاد یا انتقادی دارید از صفحه تماس با ما، آن را با ما در میان بگذارید.


 
     

تماس با ما درباره ما
نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر در ایران ©