IDM icon
Internet Download Manager
Iran's Official Representative

 

نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر

صفحه نخست  دانلود  خرید آی دی ام  درباره ما - تماس با ما
   
فعال سازی اینترنت دانلود منیجر
 
بعد از اینکه لایسنس را دریافت کردید، نوبت به فعال کردن یا همان activate کردن IDM میرسد. برای اینکه نرم افزار از حالت آزمایشی به حالت کامل تبدیل شود باید شماره سریال که دریافت کردیده اید، ایمیل و نام خود را وارد آی دی ام کنید.


1.آی دی ام را اجرا کرده از منوی ثبت نام  روی گزینه ثبت نام کلیک کنید:
نکته: اگر منوی ثبت نام خاموش است، لینک زیر را در قسمت «آدرس» آی دی ام وارد کرده روی «تایید» کلیک کنید تا پنجره ثبت نام باز شود(یا لینک را در مرورگر وارد کنید):
http://www.internetdownloadmanager.com/fillregform.html?d=cz1FTlRFUi1ZT1VSLS1QUk9EVS1DVEtFWQA=


register idm

2.به ایمیل حاوی لایسنس که دریافت کرده اید مراجعه کنید و شماره سریال خود را ابتدا با ماوس انتخاب کرده سپس با استفاده از کلیدهای Ctrl+C یا کلیک راست و انتخاب Copy ، کپی کنید:
3.در پنجره ای که باز میشود نام،نام خانوادگی، ایمیل و همچنین سریال نرم افزار را با استفاده از کلیدهای Ctrl+V یا کلیک راست و انتخاب Paste ، وارد نمایید. توجه کنید که قبل از کلیک روی "تایید" به اینترنت متصل باشید.4.به منوی "راهنما" مراجعه و روی "درباره IDM" کلیک کنید. در پنجره باز شده باید به صورت زیر اطلاعات نمایش داده شوند:
 


همانطور که در عکس زیر میبینید کلمه Full نشان دهنده ثبت نام شدن نرم افزار میباشد:
لطفا نمایش عکس را فعال نمایید

توجه: پس از رجیستر شدن منوی "ثبت نام" در آی دی ام  تبدیل به گزینه "آی دی ام رجیستر شده است" میشود که با کلیک روی آن میتوانید نام ثبت شده برای لایسنس و کاراکترهای اولیه سریال خود را ببینید.توجه: ممکن است برای طی مراحل رجیستر کردن نیاز به اجرای برنامه به صورت Adminstrator باشد. برای اینکار ایتدا IDM را ببندید سپس روی آیکون IDM راست کلیک کرده و از منوی باز شده روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و مراحل بالا را انجام دهید.

run_as_admin
 
   
     

تماس با ما درباره ما
نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر در ایران ©