IDM icon
Internet Download Manager
Iran's Official Representative

 

نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر

صفحه نخست  دانلود  خرید آی دی ام  درباره ما - تماس با ما
   
فنحوه پرداخت و خرید
  فروش نسخه های آی دی ام تنها از طریق این سایت صورت میپذیرد. روشهای پرداخت به دو صورت میباشد:

روش اول
خرید آنلاین با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب:

در این روش شما میتوانید با استفاده از کارت بانکی خود که دارای رمز پویا میباشد مستقیما از طریق سایت خرید کرده و لایسنس خود را بلافاصله دریافت کنید. توصیه میکنیم حتی المقدور از این روش برای خرید استفاده کنید. لطفا توجه کنید که حتما در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کافی مبذول فرمایید (اگر اکانت ایمیل ندارید به راهنمای ساخت اکانت ایمیل مراجعه کنید). سیستم به صورت خودکار لایسنس شما را به آدرس ایمیل شما ارسال میکند.  برای انجام خرید به صورت آنلاین به این لینک مراجعه فرمایید.

روش دوم
واریز به یکی از حسابهای بانکی:

در این حالت شما میتوانید به یکی از حسابهای بانکی (یا کارت) واریز کرده سپس پرداخت خود را ثبت نمایید تا پس از بررسی واریزی شما، لایسنس برای شما ارسال شود (اگر اکانت ایمیل ندارید به راهنمای ساخت اکانت ایمیل مراجعه کنید). لطفا توجه فرمایید که در این روش ارسال لایسنس زمان بر خواهد بود و گاها امکان دارد در تعطیلات تا 24 ساعت هم به طول انجامد. بعد از واریز به یکی از حسابها، به صفحه خرید مراجعه فرموده  روی لینک خرید لایسنس مورد نظر کلیک کنید و گزینه پرداخت نقدی را انتخاب و پرداخت خود را ثبت نمایید.


نکته: میتوانید قبل از خرید سوالهای متداول قبل از خرید را مطالعه کنید.
مسئولیتهای ما:
این سایت به عنوان سایت رسمی نمایندگی آی دی ام مسئولیت فروش نسخه های قانونی آن را به عهده دارد. بعد از خرید نرم افزار، این سایت در مقابل کاربر به عنوان مشتری مسئولیتهایی به عهده دارد که به شرح ذیل میباشند:

- ارائه نسخه های قانونی و اطمینان از عملکرد شماره سریال ارائه شده؛
- ارائه پشتیبانی که شامل این موارد میشود: کمک به نصب و راه اندازی نرم افزار، راهنمایی های کلی (شامل چگونگی کارکرد و تنظیمات)، و پاسخ پرسشهای مشتری که در این سایت یا از طرق دیگر در اختیارشان قرار نگرفته است؛
- پیگیری شماره سریال مشکل دار که از طریق این سایت تهیه شده و مشکل از طرف کاربر نباشد (در صورت اشتراک شماره سریال با شخص دیگر، یا به سرقت رفتن آن، سریال برنامه از کار میافتد و مسئولیتی متوجه این سایت نخواهد بود)؛
- شما میتوانید از آی دی ام به مدت 30 روز به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید. بعد از ثبت نرم افزار و فروش آن، مشکلاتی از قبیل نصب نشدن، نبود امکانات مورد انتظار کاربر و غیره که از طریق استفاده 30 روزه رایگان نرم افزار مشخص میشود، مورد قبول قرار نخواهد گرفت. اگر با آی دی ام آشنایی ندارید، حتما از نسخه آزمایشی رایگان 30 روزه آن قبل از خرید استفاده نمایید (نسخه آزمایشی در صفحه دانلود در دسترس است).
- شما به عنوان مشتری در هنگام خرید تمام موارد بالا را قبول میکنید. اگر سوالی دارید، قبل از خرید از ما بپرسید. 
   
     

تماس با ما درباره ما
نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر در ایران ©