IDM icon
Internet Download Manager
Iran's Official Representative

 

نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر

صفحه نخست  دانلود  خرید آی دی ام  درباره ما - تماس با ما
  
   صفحه نخست 
  
  خبرهای جدید

  اینترنت دانلود منیجر چیست؟

  Awards

 
سوالات متداول (FAQ)

  راهنمای فعال سازی برنامه
 
   دانلود 
 
  دانلود IDM

 
دانلود فارسی ساز برنامه

  دانلود فایل راهنما (Help)

  راهنمای نصب IDM
 
   خرید سریال IDM 
 
  خرید آنلاین

  پیگیری خرید آنلاین


 
  واریز به حساب

  فرم پرداخت

 
  چرا باید برنامه را خرید؟

  راهنمای خرید

  بازیابی سریال
 
   درباره ما 
 
  تماس با ما

  نقشه سایت

LiveZilla Live Help
 
   
چرا باید IDM را خرید؟
 

بسیاری از کاربران میپرسند که چرا باید برای استفاده از برنامه پول پرداخت کرد؟

در مورد این مسئله باید توضیح داد که چند نوع برنامه وجود دارند. بعضی از برنامه ها برای استفاده رایگان هستند. این گونه برنامه ها پشتیبانی ندارند و هیچ تضمینی برای کارکرد صحیح برنامه ارائه نمیدهند. اکثر این گونه برنامه ها کابردی در سطح ابتدایی دارند و بعد از مدتی یا انتشار آن را متوقف میکنند یا به جمع برنامه های shareware یا فروشی میپیوندند. برخی از برنامه ها رایگان هستند و برای تامین توسعه و پیشرفت و هزینه های مختلف از راه ارائه پشتیبانی درآمد کسب میکنند. این گونه برنامه ها (مثال بارز آن سیستمهای عامل بر مبنای لینوکس است) برای دانلود و استفاده رایگان هستند اما به محض اینکه کاربر نیاز به پشتیبانی، کمک و یا اضافه کردن قابلیتهای دیگر پیدا کند باید برای آن خدمات مبلغی بپردازد. گونه ای دیگر از برنامه های رایگان مانند فایرفاکس از راه نمایش تبلیغات به کاربران خود در آمد کسب میکنند (فایرفاکس در سال 2004 مبلغ پنج میلیون دلار از گوگل بابت نمایش تبلیغاتش در آمد کسب کرد) یا با جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران بدون اطلاع آنها، دیتابیسی ایجاد میکنند که با فروش آن درآمدهای سرسام آور برای خود کسب میکنند (مانند اینترنت اکسپلورر).

اما گونه ای دیگر از برنامه ها که اغلب نرم افزار ها در این دسته قرار میگیرند، با فروش مستقیم نسخه های آن درآمد دارند. این گونه برنامه ها پشتیبانی رایگان دارند، نمایش تبلیغات ندارند، اطلاعات کاربر را جمع آوری نمیکنند و از درآمد آن، روز به روز به پیشرفت نرم افزار کمک میکنند. اینترنت دانلود منیجر در این دسته قرار میگیرد. در حالی که بیشتر این گونه نرم افزارها فروش نسخه های نرم افزار خود را محدود به زمان مینمایند (مانند بیشتر انتی ویروسها، محصولات ادوبی و...)، اینترنت دانلود منیجر جزو معدود نرم افزارهایی است که با یکبار خرید، برای همیشه صاحب آن خواهید شد: با در دسترس قرار گرفتن نسخه های جدید نیاز به خرید مجدد نیست و پشتیبانی همواره در دسترس میباشد.

خرید اینترنت دانلود منیجر یکبار برای همیشه شما را از دردسرهای دانلود نسخه های جدید ویروسی و ناقص راحت میکند. ضمن اینکه این سایت به عنوان نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر، مسئولیت ارائه پشتیبانی به کاربران ایرانی را به عهده گرفته است. این مسئولیتی است که ما به صورت داوطلبانه به عهده گرفتیم تا حسن نیتمان را به کاربران ثابت کنیم. توجه کنید که اکثر قریب به اتفاق نمایندگیهای آی دی ام (یا نرم افزارهای دیگر) در سرتاسر جهان فقط مسئول فروش نسخه های قانونی و مسائل مربوط به آن میباشند و جهت پشتیبانی هیچ مسئولیتی ندارند. ارائه پشتیبانی ما به کاربران ایرانی عملا رایگان میباشد و درآمدی نصیب ما نخواهد کرد.

شما هم با خرید ای دی ام به جمع صدها هزار کاربر این نرم افزار دوست داشتنی بپیوندید و برای همیشه از آن لذت ببرید!


 
   
     

تماس با ما درباره ما
نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر در ایران ©