IDM icon
Internet Download Manager
Iran's Official Representative

 

نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر

صفحه نخست  دانلود  خرید آی دی ام  درباره ما - تماس با ما
   
درباره ما
 
این سایت وظیفه فروش لایسنس اصلی اینترنت دانلود منیجر ارائه و همچنین پشتیانی کاربران خود را به عهده دارد.

این وبسایت با هدف در دسترس قرار دادن پشتیبانی آنلاین و همچنین فروش نسخه های قانونی افتتاح شده است و تنها وبسایت مرجع فارسی زبان در این زمینه است. کاربران گرامی دقت فرمایند که نسخه های اصلی و اوریجینال این نرم افزار فقط و فقط از طریق سایت ما www.downloadmanager.ir ارائه میشود و از خرید نسخه های تقلبی و کرک شده از فروشندگان غیر رسمی خودداری فرمایند. در غیر اینصورت این سایت هیچ گونه مسئولیتی اعم از پشتیبانی و پیگیری مشکلات احتمالی نسخ تقلبی و کرک شده، و یا نسخه هایی که از طرق دیگر غیر از این سایت تهیه کرده اند به عهده نمیگیرند. هر نسخه ای که از ما خریداری میفرمایید دارای شماره پرونده مخصوص به خود میباشد.

لطفا از کلید رجیستر (Register Key)/لایسنس (License)/سریال (Serial) که در اختیار شما قرار میگیرد به خوبی حفاظت کنید (از قرار دادن در محیطهایی که احتمال کپی کردن مانند کافی نت ها وجود دارد و یا از نوشتن آن روی کاغذ جدا خودداری کنید). سرورهای این نرم افزار به صورت ممتد کلیدها را در سرتاسر جهان بررسی میکند و به محض اینکه متوجه شود یک نسخه توسط دو کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد، آن را برای همیشه غیر فعال میکند. هرچند که ما با هدف پشتیبانی و ساپورت کاربران ایرانی، مسائل مربوط به اینگونه موارد را مورد پیگیری قرار میدهیم، اگر قسمت فروش سایت اصلی این برنامه (www.internetdownloadmanager.com) سریال جدیدی ارائه نکند، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

شرایط ضمانت 7 روزه خرید
  • کلیه خریدها از این سایت شامل 7 روز ضمانت خرید میباشند.
  • ارائه این خدمات رایگان میباشد.
  • مبلغ برگشتی برابر قیمت خرید ریالی فاکتور صادره خواهد بود.
  • طبق دستور پلیس فتا، مبلغ واریزی تنها به شماره کارت خریدار که هنگام خرید یا واریز استفاده شده برگشت داده میشود.
  • جهت درخواست برگشت خرید نیاز به ارائه دلیل نمیباشد.
  • برای ثبت درخواست برگشت خرید خود به این لینک مراجعه فرمایید.
  • پروسه بررسی و برگشت مبلغ واریزی در صورت رعایت شرایط فوق، یکهفته زمان بر خواهد بود.امیدواریم که با استفاده از این سایت، مشکلات کاربران گرامی ایرانی برای استفاده از این نرم افزار قدرتمند برطرف شود و از کارکرد ما رضایت داشته باشند. لطفا در صورتی که سوال، پیشنهاد یا انتقادی دارید از صفحه تماس با ما، آن را با ما در میان بگذارید.


 
     

تماس با ما درباره ما
نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر در ایران ©